ZASADY KONKURSU – REGULAMIN SKRÓCONY

1.W konkursie z okazji drugich urodzin sklepu Baloniki na druciku na obu profilach, obu sklepów (www.facebook.com/BalonikiNaDruciku oraz https://www.facebook.com/BalonikiNaDrucikuPolice) może wziąć udział każdy, kto w czasie trwania konkursu napisze komentarz pod jednym z dwóch (bo na dwóch profilach) doda komentarz „Biorę udział w konkursie” oraz w wiadomości prywatnej wyśle odpowiedź na konkursowe pytanie.

2.Konkurs trwa od 2.09.2019 do 8.09.2019 do 23:59:59

3. Główną nagrodą będzie bon na 300zł do wydania w naszym sklepie na balony z helem (20% nagrody mogą to być inne artykuły imprezowe), do wykorzystania do 24.12.2019roku. Główna nagroda jest jedna, niezależnie od tego, na którym profilu weźmie się udział w konkursie.

4.Zadaniem uczestników jest wypisanie w jednej wiadomości prywatnej jak najwięcej tytułów piosenek oraz ich wykonawców, w których treści występuje słowo „BALONY” w dowolnej odmianie (liczba pojedyncza, mnoga, dowolny przypadek) oraz w dowolnym (oficjalnie istniejącym w translatorze Google) języku obcym. W przypadku, gdybyśmy mieli problem z potwierdzeniem konkretnego utworu, mamy prawo poprosić o link do tekstu/utworu w internecie [podawane w konkursie utwory muszą istnieć przed 2.09., nie mogą być stworzone specjalnie na potrzeby konkursu]. Nie ustalamy, czy słowo „BALONY” musi mieć konkretne znaczenie, ma po prostu być w utworze.

5.W wiadomości prywatnej liczy się zawsze jedna, ostatnia wiadomość wysłana do nas z tytułami piosenek. Jeśli chcesz zmienić zdanie i np. dodać lub odjąć piosenke, prosimy o wysłanie wszystkich konkursowych tytułów w jednej wiadomości [jeśli ktoś wyśle tylko jedną piosenkę w ostatniej wiadomości, to jego zgłoszenie do konkursu ma tylko jedną pozycję].

 

POWODZENIA!

JAK TYPUJEMY ZWYCIĘZCĘ?
Zwycięzcą będzie osoba, która po zakończeniu konkursu, tj. 9.09. w wiadomosci prywatnej wyśle najwięcej tytułów i wykonawców (zweryfikowanych przez nas) zawierających w treści słowo „BALONY”.
Zwycięzcę postaramy się podać 9.09., ale w przypadku dużej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do rozstrzygnięcia konkursu najpóźniej 15 września.

REGULAMIN PEŁNY
KONKURSU „Piosenki z balonami”

I POSTANOWIENIA OGÓLNE I NAGRODY

1.Organizatorem konkursu jest firma Baloniki na druciku, ul. Królowej Jadwigi 23, Szczecin (Kastelo – Leszek Nagot, Szczecin, Ul. Zaciszna 3a/4, NIP: 851-30-41-439)

2.Konkurs odbędzie się w dniach 2.09.2019 do 8.09.2019 ( 23:59:59) za pośrednictwem firmowego profilu na Facebooku, www.facebook.com/BalonikiNaDruciku lub https://www.facebook.com/BalonikiNaDrucikuPolice, pod postem konkursowym z dnia 2.09.2019

3.Udział w konkursie mogą wziąć osoby powyżej 16 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą mieć  zgodę rodziców/prawnych opiekunów na udział w konkursie).

4.Każdy może wziąc udział w konkursie tylko na jednym profilu. W przypadku złamania tego punktu regulaminu, będziemy brać pod uwagę to zgłoszneie, które zostało wysłane jako pierwsze.

5. Główną nagrodą będzie bon na 300zł do wydania w naszym sklepie na balony z helem (20% nagrody mogą to być inne artykuły imprezowe), do wykorzystania do 24.12.2019roku. Główna nagroda jest jedna, niezależnie od tego, na którym profilu weźmie się udział w konkursie.

W przypadku dużego zainteresowania pula nagród może się powiększyć.

II WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE i WARUNKI ZWYCIĘSTWA

6.Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem konkursowym wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie np. „Biorę udział w konkursie” i w wiadomości prywatnej do nas wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Odpowiedzi w komentarzach będą kasowane, by nie psuć zabawy innym.

7.Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz, wstawiając jeden komentarz konkursowy.

8.Zadaniem uczestników jest wypisanie w jednej wiadomości prywatnej jak najwięcej tytułów piosenek oraz ich wykonawców, w których treści występuje słowo „BALONY” w dowolnej odmianie (liczba pojedyncza, mnoga, dowolny przypadek) oraz w dowolnym (oficjalnie istniejącym w translatorze Google) języku obcym. W przypadku, gdybyśmy mieli problem z potwierdzeniem konkretnego utworu, mamy prawo poprosić o link do tekstu/utworu w internecie [podawane w konkursie utwory muszą istnieć przed 2.09., nie mogą być stworzone specjalnie na potrzeby konkursu]. Nie ustalamy, czy słowo „BALONY” musi mieć konkretne znaczenie, ma po prostu być w utworze. Jeśli słowo jest tylko w tytule, a nie ma go w treści, nie liczy się do konkursu.

9.W wiadomości prywatnej liczy się zawsze jedna, ostatnia wiadomość wysłana do nas z tytułami piosenek. Jeśli chcesz zmienić zdanie i np. dodać lub odjąć piosenke, prosimy o wysłanie wszystkich konkursowych tytułów w jednej wiadomości [jeśli ktoś wyśle tylko jedną piosenkę w ostatniej wiadomości, to jego zgłoszenie do konkursu ma tylko jedną pozycję].

10. W przypadku remisu pod koniec konkursu, możemy napisać w wiadomości do uczestników, że różnica jest niewielka i zachęcamy do dodania piosenek, jeśli rozstrzygnięcie okaże się niemożliwe.

ROZWIĄZANIE KONKURSU I ROZDANIE NAGRÓD:

11.Po zakończeniu konkursu nie przyjmujemy zmian w wiadomości, ale możemy jeszcze pytać o konkretne piosenki, do których będziemy mieć wątpliwości.

12.Wyniki publicznie zostaną ogłoszone najpóźniej 15 wrzesnia 2019

13.Jeśli zwycięzca jest jeden, otrzymuje bon na 300zł. Jeśli zwycięzców będzie więcej, nagroda może zostać podzielona.

14.Nagroda nie możemy być wydana w innej formie ani spieniężona.

15.Wyrażają Państwo również zgodę na przetwarzanie danych osobowych – nazwisk zwycięzców na profilu publicznym. Wyrażają też Państwo zgodę na przetrwarzanie w celu kontaktu (na temat wygranej, dekoracji oraz realizacji) poprzez numer telefonu, o który zapytamy.

INFORMACJE OGÓLNE:
16.Wszelkie formalności związane z konkursem, w tym koszty związane z nagrodami, są po naszej stronie. Po Państwa stronie jest kontakt z salą/lokalem/miejscem urodzin.
17.Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.). Organizator jest składającym przyrzeczenie publiczne w rozumieniu art. 919 kodeksu cywilnego.
18.Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez Portal Facebook, ani z nim związany. Portal Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika. Portal Facebook nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Kastelo – Leszek Nagot na adres mailowy: biuro@balonikinadruciku.pl
19.Nagroda rzeczowa zostanie powiększona o część pieniężną, równą wartości podatku dochodowego. Kwota ta zostanie pobrana przez Organizatora na poczet zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, należnego na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w wartości równej 11,11% całkowitej wartości nagrody. Część pieniężna nagrody nie zostaje wypłacona Uczestnikowi, bowiem podlega ona odprowadzeniu na rachunek bankowy właściwego Urzędu Skarbowego.

20.W przypadku pytań prosimy się kontaktować z naszą firmą. Wszelkie sprawy sporne rozpatruje indywidualnie jury, zgodnie z polskim prawem.

Powodzenia!