REGULAMIN KONKURSU MUNDIALOWEGO

29.06-1.07.2018

1.Organizatorem konkursu jest Baloniki na druciku (Kastelo- Leszek Nagot), poprzez profil swojego sklepu na platformie Facebooku (www.facebook.pl/BalonikiNaDruciku)

2.Konkurs zaczyna się od momentu dodania posta konkursowego na profilu Baloniki na druciku 29.06.2018, a kończy o 23:59 1.07.2018 (posty dodane z datą 2.07 nie będą brane pod uwagę).

3.W konkursie może brać udział użytkownik Facebooka powyżej 16r.ż. lub młodszy, za pisemną zgodą rodziców. Konto musi mieć co najmniej dwa tygodnie, abyśmy uznali je za prawdziwe – organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji konta (w celu zabezpieczenia konkursu przed tzw. botami).

4.Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko RAZ, tj. może dodać tylko jeden komentarz konkursowy z typem zwycięzcy pod postem konkursowym.

5.Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Kto zostanie Mistrzem Świata”. Należy wytypować drużynę, która podczas trwających Mistrzostw Świata w piłce nożnej, zwycięży w meczu finałowym. Prawidłowy komentarz powinien zawierać nazwę JEDNEJ drużyny, tzn. państwa, skąd pochodzi drużyna, która naszym zdaniem wygra Mundial 2018.

6.W konkursie biorą udział tylko komentarze NIEEDYTOWANE. Jeśli popełnili Państwo błąd, prosimy o skasowanie komentarza i napisanie nowego. Jeśli błąd dotyczy np. ortografii, prosimy pod swoim komentarzem napisać drugi, w którym poprawią Państwo nazwę kraju (nie wymagamy poprawnej polszczyzny, o ile słowo będzie dla nas zrozumiałe, jedynie zaznaczamy, że w żadnym wypadku nie wolno edytować komentarza konkursowego. Komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę w konkursie.

7.Zwycięzcami konkursu będzie maksymalnie 10 pierwszych osób, które poprawnie wytypują drużynę, która wygra mecz finałowy. W przypadku mniejszej ilości poprawnych odpowiedzi, nagrody otrzyma tyle osób, ile poprawnie obstawiło zwycięzcę.

8.Pięć pierwszych osób, które podały nazwę kraju, który wygrał Mundial 2018 otrzyma balon gigant z helem i żelem uszczelniającym, o średnicy prawie 1m. o wartości 60zł (słownie: sześćdziesiąt złotych), jednokolorowy, w dowolnym dostępnym w dniu odbioru kolorze. Pięć kolejnych osób (miejsca od 6 do 10) otrzymają bon do wykorzystania w naszym sklepie, uprawniający do odbioru dowolnego balona foliowego 18calowego z helem, o wartości 12-21zł (wybór wzoru należy do zwycięzcy).

9.Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce po zakończeniu meczu finałowego, który zaczyna się 15.07.2018 o godz. 17:00. Wyłonienie zwycięzców będzie miało miejsce najpóźniej 16.07 na naszym fanpage. Do zwycięzców konkursu napiszemy wiadomość prywatną, w celu gratulacji oraz rozmowy na temat możliwości odbioru nagród.

10.Nagrody będzie można odebrać w naszym sklepie Baloniki na druciku, Szczecin ul. Bł. Królowej Jadwigi 23, w terminie do 30 dni od ogłoszenia wyników (ważne – nie od dnia odczytania wiadomości prywatnej). Datę odbioru wybiera zwycięzca spośród dni i godzin, gdy nasz sklep jest otwarty (pon-pt 12-18, sobota 9-15). W przypadku balonów gigantów jest możliwość odpłatnego dowozu balona pod wyznaczony adres, do 20km odległości od naszego sklepu (opłata za dowóz to 80gr za kilometrówkę). Przy odbiorze własnym gigantów samochodem, prosimy o wymierzenie drzwi – możliwe bowiem, że metrowy gigant nie zmieści się Państwu do samochodu – wtedy proponujemy zmniejszenie go o kilka-kilkanaście cm, aby przeszedł przez drzwi. W przypadku wygranej balona foliowego, nie ma możliwości dowozu (dowozimy balony o wartości powyżej 30zł). Oba balony mogą być dodatkiem do Państwa zamówienia, wtedy liczymy koszt całego zamówienia, razem z kosztem nagrody.

11.Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do nas, tj. biuro@balonikinadruciku.pl, tel. 500-81-21-31 lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku.