Regulamin konkursu

1.Konkurs organizowany jest przez firmę Baloniki na druciku (Kastelo-Leszek Nagot) w dniach 9.09-23.09.2020 poprzez nasz profil w serwisie Facebook.
2.Aby wziąć udział w konkursie należy dodać film w komentarzu pod postem konkursowym, na którym w dowolny sposób wykonany jest dwukrotnie refren piosenki „Kolorowe jarmarki” w wykonaniu Janusza Laskowskiego/Maryli Rodowicz, tj. dwukrotnie tekst:
„Kolorowych jarmarków, blaszanych zegarków
Pierzastych kogucików, baloników na druciku
Motyli drewnianych, koników bujanych
Cukrowej waty I z piernika chaty”
3.Komentarze biorące udział w konkursie należy dodać do środy 23.09 do 23:59:59.
4.Jedna osoba może dodać tylko jeden film w komentarzu. W przypadku dodania więcej niż jednego filmu przez jedną osobę, pod uwagę bierzemy ostatnio dodany.
5.Na jednym filmie może być więcej występujących artystów. Nagrodę otrzymuje wtedy autor komentarza (my nie dzielimy nagrody).
6.Jedna osoba może uczestniczyć jako gość/wykonawca tylko w jednym filmie.
7.Autor posta wstawia własną pracę, do której ma prawo majątkowe (jest jego własnością i ma zgodę innych występujących na publikację)

Wyłonienie zwycięzców:
8.Najciekawsze i najbardziej zaskakujące wykonania czekają nagrody!
9.W konkursie przewidziane są dwie nagrody: jury oraz publiczności.
a)nagroda jury zostanie wyłoniona przez pracowników Baloniki na druciku w głosowaniu wewnętrznym. Nagrodą będzie dowolny balon AirWalker z odbiorem w sklepie lub dowozem na terenie Szczecina. Będziemy kierować się kreatywnością wykonania – liczymy na takie, które zapadnie nam w pamięć!
b)nagrodę publiczności otrzyma ten autor, którego film uzyska najwięcej reakcji (liczymy reakcje komentarza konkursowego, w którym znajduje się film konkursowy). Reakcje będziemy liczyć w niedzielę 27.09. o północy. Nagrodą jest dekoracja balonowa- niespodzianka o wartości 500zł, stworzona na podstawie preferencji klienta (zarówno z balonów z helem jak i dekoracji balonowych). Możliwy jest darmowy dowóz dekoracji w obrębie 20km od sklepu.
10.Wyniki konkursu podamy najpóźniej 28 września na naszym profilu.

Kwestie formalne:
-Osoby niepełnoletnie powinny mieć zgodę rodziców/opiekunów prawnych na udział w konkursie
-nagrody można odebrać do 6 miesięcy od daty wygranej, wyłączając dni ustawowo wolne od pracy oraz 30-31.12.2020. Nie ma możliwości wymiany ich na gotówkę bądź artykuły party. Air Walker może być wymieniony na życzenie tylko na jeden inny dowolny balon (nie na jego równowartość). Dekoracja zostanie zrobiona wg wytycznych wg naszego projektu.
-prosimy o grę fair play. W sprawach spornych roztrzygnięcia podejmuje się jury.
-nagrodę można odebrać w naszych sklepach stacjonarnych lub na terenie Szczecina/Polic . Nie wysyłamy nagrody pocztą.