1.W dniu 23.11.2018 obowiązują dwie promocje:

a)zakup dwóch cyfr metrowych z helem, na wstążkach, za wyłączeniem dwóch wzorów holograficznych, w tym dniu (liczy się data zakupu, odbiór może nastąpić później), wyniesie 49zł.
b)zakup 20 balonów zwykłych lateksowych (bez nadruków) z helem, na wstążeczkach, za łączny koszt 49zł. Do promocyjnych balonów nie ma możliwości dołączenia żelu uszczelniającego – będą unosić się między 12 a 20h. Przekazujemy je w formie jednego bukietu lub maksymalnie dwóch bukietów.

2.Kolory i wzory dostępne w promocji mogą zależeć od dostępności w dniu zamawiania lub na dzień przed ich odbiorem (jeśli na 24h przed odbiorem kupujący tak zadecyduje, może wymienić balony na inne dostepne, o tej samej wartości, czyli w innym kolorze lub na inne dwie cyfry).

3.Nie ma możliwości zakupu części promocyjnego pakietu (cena obowiązuje tylko przy zakupie całości, tj 20 balonów z helem lub dwóch cyfr). Jedna osoba może kupić więcej niż jeden produkt, jednak nie więcej niż 10 pakietów.

4.Promocja nie łączy się z innymi promocjami bądź rabatami.

5.Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie (telefonicznie, osobiście w sklepie ul. Królowej Jadwigi 23 Szczecin, przez mail lub na facebooku) do 23:59 w 23.11.2018 oraz opłacenie w tym czasie wybranego pakietu (liczy się data wysłania przelewu bądź opłacenia w sklepie).

6.Balony można kupić i odebrać w sklepie stacjonarnym na ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 23 Szczecin albo z dowozem (w miarę czasowych możliwości) po wcześniejszym zamówieniu i dopłacie kilometrówki.