Chcecie na swoim weselu wypuścić w niebo świecące balony? A może zrobić komuś taki prezent? Poniżej znajdziecie wszystkie (mamy nadzieję) niezbędne informacje 🙂

O co chodzi z tym świecącym balonem, jak wygląda?

Balony świecące to zwykłe balony lateksowe, wypełnione helem, na wstążeczce, tylko w środku mają lampkę led.
Ledy mogą świecić na biało (jasne, niemigoczące światło) lub być kolorowe (led świeci na zmianę, pulsacyjnie, w kilku kolorach). Standardowo baloniki mogą być tzw. „zwykłe” (czyli te okrągłe) lub w kształcie serduszek. Do kolorowych ledów polecamy białe balony, w przypadku wyboru białego leda, baloniki mogą być inne (np. żółte, niebieskie, różowe, czerwone itp), im jaśniejszy kolor, tym lepszy efekt. Serduszka mamy głównie w trzech kolorach: białym, pudrowo różowym i czerwonym, okrągłe balony – w 40-50 kolorach.

Zamawiając baloniki nie trzeba wybierać wszystkich w jednym kolorze. Bardzo częstym zabiegiem jest wybór innego balonika dla Pary Młodej niż dla pozostałych gości (zawsze można wymienić na inny kolor/rodzaj balonika, a powyżej 70 ledów można za darmo wymienić na dwa razy większe serca dla Pary Młodej, bez dopłaty)

W całkowitej ciemności balony led pięknie świecą, w dzień czy o zmroku, nie dadzą takiego efektu.

A jak wygląda cała usługa?

Wypuszczanie balonów powinno się zaczynać późno, gdy jest całkowicie ciemno. Umawiamy się z Państwem na wybraną godzinę – zwykle 23, 23:30 czy chwilę po północy, po oczepinach. Przyjeżdżamy na miejsce około 10-15 minut wcześniej, by pochwalić się przybyciem DJ-owi lub orkiestrze, upewnić się, że nie ma opóźnienia. Jeśli zamówionych jest powyżej 50-ciu baloników led, to w cenie jest także obsługa rozdawania baloników. Ustalamy wcześniej którędy wychodzimy z gośćmi, a baloniki rozdajemy przy samym wyjściu (na ogród/przed salę), ale pod dachem. Rozdawanie na dworze wiąże się ze 100% pewnością, że jakieś balony uciekną w trakcie gdy goście będą zabierać nam wstążeczki z dłoni. Dlatego, dla Państwa komfortu, rozdajemy je pod dachem i pomagamy, by każdy wychodzący gość miał jeden balonik/ para miała jeden balonik. Zawsze prosimy konferansjera, by prosił o to gości, jak i o to, by nie wypuszczali baloników bez wyraźnego sygnału.
Kto wydaje taki sygnał? Najczęściej fotograf lub kamerzysta, jeśli Państwo go poproszą, bo to oni wiedzą, czy udało im się zrobić już piękne pamiątki. Czasami Państwo młodzi lub wybrany gość.

W przypadku zamówienia poniżej 50 ledów, przywozimy Państwu baloniki o wybranej porze i pozostawiamy – na odważniku bądź pod sufitem. Należy je wypuścić w ciągu około godziny od przywiezienia.

Ile ta przyjemność kosztuje?

Zazwyczaj zamawiają Państwo jeden balonik dla każdego gościa lub jeden na parę.

Koszt 1 balonika led to 5,50zł.

Dowóz jest płatny 80gr/km, chyba że przekraczamy kwotę darmowego dowozu. Niedługo postaramy się wstawić miejsca i kwoty darmowych dowozów, póki co prosimy nas pytać 🙁

Z ceny za sztukę możemy zejść powyżej 140szt. Prosimy o wyrozumiałość, wypuszczanie jest w bardzo późnych godzinach, więc zwykle nie mamy możliwości „urwania” niczego z tej kwoty…

Filmiki z wypuszczania są dostępne na razie tylko na naszym fanpage https://www.facebook.com/BalonikiNaDruciku/